Knyken live

 

 

Leie lokaler Knyken

 

Kvalitetsklubb

 

Rent idrettslag

 

Ullmax Orkdal IL

 

grasrotandel977074444.jpg

 

Orkla FK

 

Arkiv » NORGESCUP 2012 » INFORMASJON » Kontaktinfo Norgescup skiskyting Orkdal IL 2012

04.02.2012

Kontaktinfo Norgescup skiskyting Orkdal IL 2012

Rennteknisk utvalg                                                          OIL_1.jpg
 
Rennleder: Edvard Asbjørnslett.
edvard.asbjornslett@loqal.no Mob.97142535.

Ass. Rennleder: Egil Arve Berdal.
eaberdal@online.no Mob.47804953.

Data : Edvar Hoston. edvar@hoston.no
Mob.92231843.

Standplass :Joar Staveli.
Joar.staveli@nr1adressa-trykk.no Mob.95790730.

Løyper:  Ola By.  
olby2@online.no Mob. 97525798.

Arena: Håvard Garberg.
Havard.garberg@loqal.no Mob.92412848

Rennkontor/sekretariat: Sollaug Bakkli.
sojo.bakkli@c2i.net Mob.41459781.

Kjøkken: Vibeke Valle Thomassen.
Vibeke.valle.thomassen@hotmail.com 
Mob.99045959.

Sekretær: Norhild Kirkbakk Solligård.
oesollig@online.no Mob. 98634633.

Trykk på "Les mer" for å se Hovedkomitèen.


Hovedkomitè         

Leder: Joar Tøndel. joarto@online.no Mob.91655165

NK: Bjørn-Inge Fossmo. Bjorn.inge.fossmo@fellesforbundet.org Mob.

Morten Slupphaug: overnatting, guide under arrangementet  morten.slupphaug@stfk.no Mob.45027211

Knut-Arne Bakke : kontakt storskjerm. Lyd, inne og ute. knutarb@online.no Mob.95133249

Sponsing: skiavd.leder Ola Dahl Johansen, Jorodd Asphjell, ola.dahl.johansen@orkdal.kommune.no Mob. 40238330.

Økonomi: Oddvar Gjerstad, Hallgeir Garberg, Jan Morten Almli.

Parkering: Joar-Asle Bakkli.

Premier/premieutdeling: Kirsti Lund. kilun@online.no Mob. 41403075.

Logistikk: Thor-Arne Johnsen. tar-john@frisurf.no

Strøm:Tor Slupphaug

Annet ansvar:

Førstehjelp: Røde Kors. Kontaktperson: Laila Løfshus. lailof@online.no Mob. 97764077

Daglig leder OIL : Magne Fossbakk. Daglig.leder@orkdal-il.no Mob.91139450.

Knyken_DNB_Statkraft.JPG



 

 

 

 

 

Våre hovedsamarbeidspartnere

OrklaSparebank RGB liggende Svart

 

eika

 

tronderenergi logo

 

Varig logo orkla 4f 02

 

coop logo nordvest

 

orkland

 

orkland energi logo CMYK